אודות

סטודיו SRH פועל מזה 18 שנים, בניהולו של חבסוב רונן מתמחה במתן פתרונות חזותיים, הפקות דפוס מתקדמות, עיצוב ובניית אתרים. הסטודיו ממוקם בהרצליה ונותן שרותים לחברות ומוסדות בכל רחבי הארץ.

בתחילה, שימש המשרד כסטודיו לעיצוב גרפי בלבד, התמקד בהכנת עבודות גרפיקה עבור מפיקי דפוס, בתי דפוס ומשרדי פרסום.
התמחותנו בעיצוב גרפי בתחום עבודות הדפוס, חיברה את אופי המשרד אל עולם הדפוס, ומשם פרץ הסטודיו לתוך הפקות הדפוס השונות כגון: הפקות ספרים וחוברות לגופים שונים, ווינגיט, אהרון אספיס (ספרים למתמטיקה), מקורות, בריטמן אלמגור, מוסדות חינוך ת"א ועוד...

במשך השנים הבאות התמקצענו בהבאה לדפוס, בהתאמת עבודות דפוס לסוגי נייר ובניצול שטח ההדפסה, גימורים שונים, למינציות, יו.בי סלקטיבי, שטנצים, הטבעות והבלטות. מאז אנו מעצבים ומפיקים מוצרי פרסום, פרוספקטים, קטלוגים, פולדרים, פוסטרים ומוצרי קד"מ שונים גם לחברות באופן ישיר.

עבודות העיצוב הגרפי התרחבו וכללו גם עבודות לתחום האינטרנט, הסטודיו מעצב ובונה אתרים, ביניהם אתרי תדמית ואתרי מכירה. אתרים בטכנולוגית פלאש, אתרי HTML וכיום גם אתרי PHP  עם ניהול תוכן כגון JOOMLA.

במקביל לעבודות עיצוב גרפי, הפקות הדפוס והאינטרנט פיתח הסטודיו את נושא הצילום ועיצוב קטלוגים לחברות מסחריות, קטלוג מוצרים לסוכני מכירות, גם בכמויות קטנות.
כיום, הסטודיו מצלם ומפיק קטלוגים בתחום ההנעלה, התעשייה, תעשיית המזון והניקיון.
בין הגופים המובילים בתחום ניתן למצוא את חותם העיצוב הגרפי של הסטודיו במקומות הבאים: נעלי פאולה, נעלי אלה, נעלי טראק, סוגת, סנו, קרליין, דיפ שיווק, מחם טכניקס ומאזני שביט.

חברות חדשות המצטרפות אלינו יהנו ממוצר כולל לכל מערך הפרסום שלהן: קופירייטינג, מיתוג כולל תדמית, עיצוב גרפי, הפקות דפוס, בניית אתר אינטרנט וכתיבה פרסומית. באפשרותנו היכולת להבין, לתכנן ולעצב את המוצרים העסקיים שלכם נאמנה. להעביר מסר חד וברור לקהל היעד הרלוונטי.

אם בא לכם לשנות, לגוון או להתרענן, פנו אלינו נשמח לעמוד לרשותכם...

בניית אתרי אינטרנט

סטודיו SRH מתמחה בעיצוב ובניית אתרי אינטרנט, תכנון ופיתוח אתרי אינטרנט המותאמים לצרכי הלקוח. אנו עוסקים בהקמת אתרי אינטרנט מקצועיים עבור כל מגזרי הלקוחות, מפרטיים ועד לחברות.

סטודיו SRH בונה ומעצבת אתרים מספקת מגוון שירותים נרחב, החל מבניית אתר תדמית מושקע ומקצועי לכל עסק בפלאש, HTML, ועד לאתרי PHP  עם ניהול התוכן כגון JOOMLA.
הניסיון וידע שלנו בתחום העיצוב מאפשר לנו לשמור לכם התדמית העסקית של העסק שלכם וליצור אתר תדמיתי או עסקי כחלק מהמיתוג הכולל של החברה. ע"י כך ליהנות מסל מוצרים תדמיתי אחיד לכל מוצרי החברה.

תיק עבודות - בניית אתרי אינטרנט

עיצוב גרפי

סטודיו SRH מלווה את לקוחותיו לאורך תהליך העיצוב, משלב למידת הצרכים והגדרת המטרות, דרך פיתוח הקונספט השיווקי והשפה החזותית ועד להטמעת המותג במכלול רחב של כלים ואמצעים חזותיים: אינטרנט ומדיה דיגיטלית, הפקות דפוס ומדיה כתובה, מארזים ואריזות, תערוכות ומתחמים, קטלוגים ופרוספקטים, חוברות וספרים, מוצרי קד"מ הנעשים בעבודת יד.

עיצוב גרפי הינו דו-שיח חזותי המשאיר רושם ומעביר מסר לקהל המטרה. עיצוב גרפי = עטיפה עיצובית מיוחדת למוצרים, לרעיונות ולמסרים שיווקיים של החברה. עיצוב גרפי כחלק ממיתוג איכותי הינו זהות גרפית ומסר זהה, כל הפרטים הקטנים - יוצרים מסר אחד גדול.

תיק עבודות - עיצוב לוגו  | עיצוב ניירת | עיצוב פרוספקט / ברושור | עיצוב מודעות | עיצוב ספרים | עיצוב קטלוגים | עיצוב פולדרים | עיצוב לוחות שנה | עיצוב אריזות | עיצוב מדבקות | עיצוב תערוכות | עיצוב אתרי אינטרנט | מוצרי פרסום

Share

הפקות דפוס

הפקת הדפוס אינה נגמרת בהדפסה בלבד. לנו בסטודיו SRH חשוב מאוד שהמוצרים המופקים על ידינו יצאו מושלמים ובזמנים שנקבעו מראש. כחלק מתפיסה זו, אנו מלווים צמוד כל עבודה, גם בלילות אם צריך, מתחילתה ועד סופה. מבחירת סוג הנייר וגודלו, הספקים המתאימים לסוג ההפקה, הגימורים הנוספים והכל תוך הקפדה על התאמה אופטימלית בתהליך הייצור לדרישות הלקוח, שמירה על מסגרת התקציב, איכות החומרים וכמובן - מועד האספקה.

פיקוח דפוס הוא שירות בפני עצמו. מומלץ מאוד שמעצב גרפי ישגיח על העבודה שעיצב. הוא מכיר את הדקויות של כל תמונה גוונים וצבעים, המלל, צורת הקיפול והגמורים. הוא יודע מה לדרוש וכיצד להגיע לתוצאה הנכונה והאיכותית ביותר.
במידה ומתעוררות בעיות בזמן ההדפסה, מעצב גרפי הבקי בהפקות דפוס יידע, לרוב, כיצד לפתור אותה בצורה הטובה ביותר.

תיק עבודות - ניירת | פרוספקט / ברושור | עיצוב ספרים | קטלוגים | פולדרים | לוחות שנה | עיצוב אריזות | מוצרי פרסום

Share

Share

צילום

סטודיו SRH מתמחה בצילום מוצרים מקצועי, עבור קטלוגים ואתרי אינטרנט. משרת לקוחות רבים מתחום המזון, הקוסמטיקה, ההנעלה, וחבילות השי. הניסיון הרב שלנו בתחום הפקות הדפוס, בבניית קטלוגים למוצרים לחברות ידועות וה"עין לעיצוב", מאפשר לנו לצלם את המוצרים בקומפוזיציה נכונה המותאמת לעיצוב המוצר הפרסומי.

צילום בסטודיו מאפשר להגיע לאיכות מקסימאלית והספקים גבוהים. למרות זאת, במצבים ששינוע המוצרים לסטודיו אינה מתאפשרת או אינה נוחה ללקוח, ניתן לצלם באתר הלקוח - בתנאי שקיימים תנאים מתאימים במקום. בדר"כ צילום באתר הלקוח יהיה בעלות גבוהה יותר.

שימוש בתוכנות מחשב לעיבוד תמונה הוא יתרון משמעותי. לכן כחלק בלתי נפרד מצילום מוצרים, הצילומים אותם אנו מפיקים עוברים עיבוד מחשב להדגשת הרצוי ולהסוואת הבעייתי.

חשיבות איכות התמונה:

לתמונת מוצר, חשיבות גבוהה בנוגע למסחר בקטלוגים ובאתרי אינטרנט. כאשר הלקוח אינו יכול לגעת במוצר ולבחון אותו פיזית, חשוב שהצילום יהיה איכותי. תמונה טובה מבטיחה מכירה, תמונה מטושטשת, לא ברורה ולא איכותית גורמת ללקוח לעבור הלאה -  מאבדים מכירה!.

יתרה מכך, כאשר אתר אינטרנט / קטלוג מציג מבחר תמונות באיכויות שונות, רקע שונה ובסגנון אחר, נפגם הרושם המקצועי, לעומת הצגת תמונות בקונספט זהה, כל התמונות בעלי רקע אחיד ובאיכות טובה יוצרים מידית רושם מקצועי ומשרה ביטחון לקונה.

יתרונות סטודיו SRH בצילום מוצרים:

רקע אחיד: הצילומים מותאמים לעיצוב קטלוג ו/או אתר, אפשרות לרקע בגוונים וברמות בהירות שונות.
תאורה קבועה: שליטה באמצעות תאורה באופן מדויק ליצירת קונספט ואחידות בתמונות, דיוק בפרטים ובגווני המוצרים
הכנת הקבצים למסירה: כל צילומי המוצרים בסטודיו SRH עוברים כיול דיגיטלי ועיבוד תמונה בסיסי.
אפשרות להטמעת לוגו: ניתן להטמיע לתמונות לוגו ו/או מידע נוסף כגון דגם הפריט
שרות מהיר ויעיל: סטודיו SRH ערוך לביצוע צילומי מוצרים תוך זמן קצר, לרבות העברת קבצים ב FTP, משלוח למשרדי פרסום ומעצבים.

תיק עבודות - צילום , צילום מוצרים , צילום לקטלוגים | צילום ועריכת סרטים

מה אומרים עלינו...

זמינות 24/7 ויחס נפלא

"כבר מעל 4 שנים שחברתינו משתמשת בשירותיו של רונן חבסוב, הגיע הזמן להודות לו. על הצלחת הפרויקטים בזה אחר זה ועל הקטלוגים המרשימים מאוד שמניבים הרבה פירות לחברה שלנו. אני רוצה להמליץ ולהודות לרונן ולכל הצוות על עבודה מקצועית ביותר, טכנית מאוד, תחת לחץ זמן, זמינות 24/7 ויחס נפלא. ממליץ בחום לכל בעל עסק המחפש גרפיקאי סופר מקצוען." - ארז טבת

אדם ישר, אכפתי מאד...

רונן עוזר לי לקדם את האתר במנועי חיפוש ולשפר את נראות האתר. הוא אדם ישר, אכפתי מאד ועובד קשה בכדי לרצות את לקוחותיו, חשוב לו שלקוחותיו יהיו מרוצים. היחס אישי ומסור. אני מרוצה וממליצה בחום… - שרית ראפ

התוצאה היתה מושלמת וקלעה היטב לטעמי...

פניתי לרונן כדי שיעצב לי פלייר עבור העסק שלי. לא ידעתי איך אני רוצה שהפלייר יראה אבל ידעתי מה אני לא רוצה. רונן בצורה שלווה, רגועה ומקצועית מאוד הנחה אותי. שאל הרבה שאלות, נתן הרבה עצות וטיפים שיווקיים וכך הקונספט התגבש בראשו. עיצוב הפלייר היה מוכן תוך פחות מיממה, התוצאה נהדרת!! לא היתה שום בקשת שינוי מבחינתי, התוצאה היתה מושלמת וקלעה היטב לטעמי. הפלייר מייצג נאמנה את תחום העיסוק שלי ומשרה אווירת, נינוחות רוגע, שלווה ואמינות שזה מה שרציתי לשדר. בנוסף רונן גם דאג להדפיס לי את הפלייר כך שלא נזקקתי לחפש בית דפוס ולנהל מו"מ על מחיר ההדפסה. ממליצה בחום! אלונה בן ארי מטפלת אנרגטית